poniedziałek, 8 czerwca 2015

Niezrozumienie,pouczanie oraz olbrzymi ból czyli historia mojego przyjaciela który pokaże wam,że nie macie powodu narzekać,że macie źle!


Witam tutaj Lukaszxbox jak pamiętajcie był live z moim przyjacielem Boogie2988 . Gdzie on opowiadał on o swoich przeżyciach oraz jak gry odmieniły jego życie. Bardzo się cieszę,że osoby które przyszły oraz zadały pytania były bardzo miłe i nie komentowali go po wyglądzie naprawdę serdeczne dzięki za to,cieszę się,że mam takich czytelników których nie muszę się wstydzić! 
Jeśli nie było was na livie i nie wiecie o co chodzi to już odpowiadam na wasze pytania. W ostatni piątek odbył się on gdzie mój przyjaciel Boogie właśnie opowiadał jak gry wpłyneły na jego życie.Live nie był zbyt wesoły bo boogie tłumaczył np: dlaczego jest taki gruby bądź dlaczego nie wychodził na dwór itp. Lecz skrócę wam to co on powiedział zacznijmy od tego dlaczego jako dziecko nie wychodził na dwór,było to spowodowane jego uczuleniami bądź chorobami.Jedyne co widział to świat przez szybę lecz przez gry video oraz karcianki zapragnął wyjść na dwór lecz niestety po 2 godz bycia na dworze zemdlał i został zawieziony do szpitala gdzie spedził 3 tyg.Lecz on nadal się nie poddawał i walczył dalej.Drugie pytanie które było popularne to dlaczego jest on tak gruby.Boogie nie ukrywał,że ma chorobę nwm jak to się nazywa ale jest to coś podobnego jak napad histerii i chęć popełnienia samobójstwa jedyny sposób,żeby to zwalczyć było jedzenie.
Czemu ja wam to pisze?Otóż boogie miał bardzo ciężkie życie gdy był młody jego ojciec popełnił samobójstwo z jego powodu :( potem gdy jechał z matka do lekarza nagle chciała wydłubać mu oczy lecz na całe szczęście wyskoczył on z samochodu lecz niestety do dzisiaj ma prawe oko chore jak dobrze się przypatrzycie będziecie widzieć.Wracając do tematu postu wkurza mnie to jak ludzie marudzą,że mają źle bo np rodzice nie chcą kupić im najnowszej konsoli lub czegoś innego.Szanujcie to co macie serio bo możecie tego żałować.Mam nadzieję,że przynajmniej do kilku osób ta historia trafi.
Chciałbym jeszcze raz podziękować osobą które były na livie oraz samemu boogiemu który podzielił się z nami swoim życiorysem.

Brak komentarzy: