niedziela, 29 marca 2015

Męczące granie czyli granie dla pieniędzy

Witam jak tam mija wam czas wolny? Mam nadzieję,że miło przy waszej ulubionej gierce. Dzisiaj temat zasugerowany przez mojego przyjaciela. Chodzi głównie o to,że zauważył on,że coraz częściej tzw Let's Playerzy coraz częściej stają się tzw chodzącą reklamą dla gry. Np dajmy grę Skate 2 która na początku nie sprzedawała się najlepiej jedynie 2 tys sztuk zostało wyprodukowanych. Lecz gdy słynny pewdiepie  nagrał parę odcinków z tą właśnie produkcją i gra stała się strasznie popularna i studio musiało znowu znowić produkcję płyt! 
Lecz skupmy się teraz na tytule czyli męczenie poprzez granie gier. Wielu sławnych let's playerów oczywiście nie wszyscy dostają od twórców darmowe próbki bądź czasem pełne wersje gier. Nasza redakcja dostała takich gier tylko 3 więc o to się nie musicie martwić. Lecz jeśli właśnie dostaną oni grę i dobrze zareklamują produkt dostaną przez to pieniądzę bądź jakieś przedmioty do giveawey'u bądź innej rzeczy. Nie jest to złe lecz gdy jakiś let's player reklamuję wam jakąś grę przeczytajcie najlepiej recenzje nie polecam IGN,ponieważ często dostają oni bardzo ale to bardzo duże fundusze od twórców i zawsze wystawiają oceny 9/10 bądź 10/10 a gra jest przeciętna.Przykre też jest,że dużo osób już pomału się męczy graniem w gry zamiast grać z przyjemnością.Fakt,że chcą jak najszybciej dać swoim widzom najszybciej odcinek nie jest zły,lecz często prowadzi to do znudzenia i traktowania tego jako praca. 
Dobra na dzisiaj się napisałem sorki,że tak długo musicie czekać na posty lecz często mamy urwanie głowy i nie mamy nawet jak zrobić posty.Mam nadzieję,że to zrozumiecie.Jak narazie trzymajcie się!

Brak komentarzy: