sobota, 7 marca 2015

Do obgadania: Czy gry stają się coraz gorsze?

Uff po długim okresie wypoczynkowym zaczynam ponownie pisać posty od dzisiaj posty będą pojawiać się codzienie o 13:30 przynajmniej 1 na dzień. 
Dobra po krótkim wyjaśnieniu co się stało z stroną czas obgadadać nasz temat chciałbym podkreślić,że każdy ma swoje zdanie i jeśli się ze Mną nie zgadzasz proszę napisz w komentarzu dlaczego z góry dzięki! 
Moim zdaniem gry z roku na rok stają się coraz bardziej upraszczane,żeby były bardziej przyjazne dla nowych graczy którzy dopiero zaczynają przygodę z grami. Czy jest to zła rzecz? Moim zdaniem tak lecz dla niektórych dobra,jak ja zaczynałem przygodę z grami gry były bardzo wymagające lecz gdy się udało przejść tego Jednego bossa którego nikt nie mógł przejść z sąsiedztwa  to było się szczęśliwym,lecz teraz wszystko stało się o wiele łatwiejsze od intefejsu po same walki z bossami. Fakt,że dano nam różne poziomy trudności lecz moim zdaniem to nie o to tu chodzi. Każdy teraz może z łatwością pokonać bossa poprzez pomoc w internecie przez to dużo np: zeszytów z notatkami o bossach już nie istnieją bądź wymiana info z kumplami jak pokonać danego bossa przestaje być popularne. Fakt też jest,że można grać bez poradników lecz i tak szkoda,że pokusa jest tak wielka.
Jednak są oczywiście nawet teraz perełki np shovel knight bądź dark souls I lecz to tylko pare tytułów które naprawdę można śmiało zagrać.
Na koniec chce podkreślić,że jest to moja opinia każdy ma swoją i jeśli się nie zgadzasz z nią napisz komentarzu co i dlaczego ci się nie podoba.

Brak komentarzy: