poniedziałek, 16 czerwca 2014

Ultimate General: Gettysburg

Jest to debiutancka produkcja niezależnego studia Game-Labs. Gra opiera się na wojnę secesyjna w latach 1861-1865 .Wcielamy się w generała i mamy możliwość wybrania stron po których chcemy walczyć.Tylko od nas zależy kto wygra możemy zmienić bieg historii .Wykonali bardzo ładne graficznie mapy jak na takie małe wymagania.Pomimo rozbudowanych mechanizmów walki, gra oferuje prosty w obsłudze interfejs.Nasze wojska zachowują się bardzo realistycznie ponieważ nie zachowują się jak maszyny tylko jak ludzie.Nawet jak nam zostanie na polu walki jeden żołnierz to nie jest bezbronny jak zwykle bywa w takich typu grach strategicznych.
Można powiedzieć ze też się nie raz boją i uciekają z pola bitwy.Z tego co się dowiedziałem o tej grze to zapowiada się obiecująco.Dostępna jest wersja beta. Premierę zapowiadają w wrześniu ale w USA nie jest podane kiedy będzie wydana w Polsce , ale można w tym czasie bawić się w wersji Beta. Ja dla was postaram się zagrać w bete i opowiedzieć jak się w to gra.

Post piał:
Szakal

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Śmiszna grafika, ale przyjazna dla oka. Nie przepadam za stategami, ale to już lepsze niż np. Sid Meier's Civilization V, gdzie cała mapa składa się z sześciokątów, a ludzie są więksi niż drzewa i góry... lol

Szakal pisze...

wiadomo każdy lubi co innego ale moim zdaniem jest warta uwagi bo ładną grafikę ma i parę innych rzeczy

Anonimowy pisze...

No pewnie ;) nie mówię, że ta gra jest zła. To tylko moja opinia.

Szakal pisze...

spoko
to fajnie ze wyrażasz swoja opinie