niedziela, 15 czerwca 2014

Trochę o targach E3 i konferencjach oraz informację na temat ciekawostek!

Siemanko tutaj Luki dzisiaj czyli w środę 14.06.2014r. o godz 23:20 zakończyły się targi gier E3. Z tej okazji przedstawię wam moją opinie na temat targów.
Konferencja Microsoftu
Na sam początek każdy uczestnik konferencji dostawał białą bransoletkę na której było logo Xboxa nic specjalnego prawa?Jednak kiedy weszło się na ich konferencję do cudownie zrobionej hali bransoletka zaczęła świecić różnymi kolorami naprawdę super to wyglądało kiedy tysiące ludzi siedziało i wszystkie bransoletki zaczęły mrugać różnymi światłami.Najlepsze było słynne zdanie,że my gracze tworzymy tą społeczność graczy.Dobra przejdźmy do gier bo raczej duża część z was na to głównie czeka.No więc tak w porównaniu do poprzedniego roku Microsoft zmienił nastawienie w stosunku do Xboxa One oraz zamiast TV TV TV.... mieliśmy GAMES! GAMES! GAMES! dostaliśmy to na co czekaliśmy dużo gier oraz dużo informacji na temat przyszłości xboxa 360 oraz one.
Wśród wymienionych tytułów na targach E3 najważniejsze były:
-Halo: The Master Chief Collection
-Sunset Overdrive
-Crackdown
-Halo 5: Guardians
-Assassin's Creed Unity
-Destiny
-Evolve
-Wiedźmin 3: Dziki Gon (Jest to wyróżnione bo to jednak polska gra)
Oraz wiele innych znakomitych gier.
Konferencja Sony Entertainment
Tym razem nie powiem zbyt dużo na temat Sony bo zbytnio u nich się nic nie działo w porównaniu do poprzedniego roku.Więc powiem tylko tyle,że było dobrze ale także mogło być lepiej.
Wśród wymienionych tytułów na targach E3 najważniejsze były:
-The Order: 1886
-Destiny
-InFamous: Second Son – First Light
Oraz wiele innych znakomitych gier.
Najważniejsze zdarzenia na targach E3.
Grand Theft Auto V na PC, Xbox One oraz PlayStation 4,DayZ z nowym silnikiem,Nowe:The Legend of Zelda,Super Smash Bros,Far Cry 4,Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
Podsumowanie targów:
Tak jak się spodziewałem targi przyniosły masę gier na nową generację konsol.Nareszcie posiadacze konsol będą mogli zagrać w znakomite tytuły typowo next-genowe takie jak Far-Cry4 oraz Battlefield Hardline oraz wiele innych.
A wam co najbardziej się podobało w targach? Napiszcie w komentarzu.
O ciekawostkach:
Od czwartku 15.06.2014r ciekawostki będą dostępne na początku w newsach a po tem w linkach czyli będzemy wybierać spośród podanych nam tytułów jakie chcemy ciekawostki będzie wyglądać do następująco:

itd.Mam nadzieję,że wam to się spodoba jest to spowodowane tym,że na Blogspot nie można dodawać odzielnie postów na Newach i Ciekawostkach.
Jak na razie żegnam się z wami do zobaczenia jutro.
Lukaszxbox


3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Mi też się podobały te branzoletki one świeciły też jak wyszłeś z konferencji?

cdx.Jimdo.pl pisze...

Bransoletka świeciła tylko na konferencji po konferencji przestała świecieć.

Kamilek pisze...

Super relacja czekamy na więcej 1 pytanie ile sony zaprezentowało gier?