wtorek, 17 czerwca 2014

Ciekawostki:Mario

  • Czy wiesz,że w różnych części mario Rpg w kafejce miały ukazywać się różne postaci z gier nintendo np:gdy w kafejce zrobiliśmy nowy rodzaj kawy(zagrajcie w gre to się dowiecie o co mi chodzi) nagle miał się pojawić Billy z pikminami z gry serii gier pikmin. Gdy to się miało wydarzyć Billy nazwał Mario Maria(wiem to troche skomplikowane ale no cóż). Oznaczało to niezbadane stworzenie potem pomylił się i zaatakował Luigiego(niby on był złym stworzeniem czy coś w tym guście),mogliśmy nawet spodkać inne postacie np:Linka z Legend of zelda,Warriora(czyli zły mario ale o tym później),foxa i sleepiego z gry star Fox. Każdy bohater miał ci dać prezent np Warrio dał ci jego złoto,Link trójkąta siły,Fox dawał ci złoty pierścień itp.Niestety pomysł nie wypalił z powodu(niby reklamowania spożywanego trunku)
  • Jak grałeś w mario sunshine znasz na pewno kolesia o nazwie Ilpie Dinzimo koleś ma na głowie różowy hełm na czubku hełmu ma małą roślinkę.Często on wyzywa Mario do wyścigów itp.Tak samo jak poprzednim wpisie on ma jedną ciekawostkę jak schakujemy grę i weźmiemy jego model i \zdejmiemy jego maskę to odsłoni nam się twarz biegającego kolesia z gry Legend of Zelda Ocarina of Time lub listonosza z Legend of Zelda majora s mask. Dlaczego zapytacie się wymieniłem ich dwóch?Ponieważ mają oni taką samą twarz.
  • Czy wież,że pierwsze Mario 64 miało mieć możliwość coopa? Miał on być na podzielonym ekranie i każdy gracz miał możliwość oddzielnego poruszania się po Księżniczki Peach zamku.Jednak pomysł nie wszedł w życie.Jednak kod nadal został w grze i podczas końcowych kredytów gdy podłączymy drugi pad do konsoli możemy obracać kamerą tak samo gdy Księżniczka nam gratuluje z udanej misji.
  • Odgłosy duchów w grze Mario 64 to tylko odgłosy Bausera (bossa) tylko że podzielone i troszeczkę przyśpieszone.
  • W Super Mario RPG była znacząca różnica między Japońską wersja a Europejską jest to animacja wygranej bausera oraz nazwy Księżniczki Peach w japońskiej wersji nazywa ona się Księżniczka Toadstool.

Brak komentarzy: