sobota, 3 maja 2014

Troszeczke spóźnione informacje cz.2

System rozgrywki także się zmienił nie można zapomnieć,że na księżycu nie ma tlenu więc będziemy go uzupełniać w naszej stacji (tam gdzie są checkpointy ) i będziemy uzupełniać tlen.Sam tlen pomoże nam do np:
-Działania jak jetpack pomoże nam wzbić się na wysoką odległość 
Także wzbicie się na wysoką odległość pozwoli nam na przeprowadzenia akcjii ,,Stomp" czyli zmiażdżenia przeciwników z nalotu z powietrza.
Co do ceny Bordelands the Pre-Sequel to będzie ona troszeczke tańsza od 2 czyli w dniu premiery możemy się spodziewać około 169zł za nową grę oczywiście.
Borderlands: The Pre-Sequel – za mało na kontynuację, za dużo na dodatek - ilustracja #3
Grafika jak widać jest taka sama jak w Bordelands 2 ale czy to komu przeszkadza?Moim zdaniem twórcy dobrze zrobili,że wybrali trochę ulepszony silnik z 2 bo dzięki temu gra jak zawsze będzie wyjątkowa a jak wiecie dla mnie wyjątkowe gry to są zajeb**** gry.


Co tu robi Defience?Otóż ta gra już niedługo wejdzie w model free2play niestety w czerwcu,lecz kto kupił pudełko dostanie skórkę do broni i walutę lecz moim zdaniem i tak ta gra jest liczona na straty ale co ja mogę tu poradzić.

Call Of Duty:Advanced  Warfare
Oto tegoroczny cod niestety osoba wybredna,,Ja" nie chce o tym pisać moim zdaniem od części modern warfare 2 nic się nie zmieniło nawet powiem lepiej to co było dobre w call of duty usunęli a to co było złe dodali lecz to tylko moja myśl jeśli lubisz tą serie nie mam nic przeciwko jestem po prostu starym wyjadaczem który lubi gry które dają poczucie radości grania bądź przekazują nam niesamowitą fabułę.Lecz na razie trzymajcie trailer najnowszego coda pragnę przypomnieć,że wszystko na tym trailerze jest oparte na silniku gry oraz nagrywane z konsoli xbox-one.


Na razie to wszystko lecz nie martwcie się więcej informacji już dzisiaj będzie dodane lecz to nie będą spóźnione informacje tylko informacje na bieżąco.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Udana graficznie, ale niestety chyba tylko graficznie... za dużo tej nowoczesności. W kółko tylko monotonne powtarzanie tego samego. Fajnie jakby twórcy postanowili w grze powrócić do czasów II Wojny, to by było coś.

Lukaszxbox pisze...

Zgodzę się z tobą nie chce klona Cryssa chce takiej samej radości co przyniosło mi np call of duty 2.

Anonimowy pisze...

czemu nie dodajecie postów?

Lukaszxbox pisze...

Brak postów jest spowodowany brakiem wolnego czasu jednak głównie chodzi o wielką niespodziankę na którą dla was szykujemy z góry PRZEPRASZAM was za brak postów staram się co mogę żeby strona działała poprawnie mam dużo problemów jednak już niedługo wszystko wróci do normy!